środa, 17 kwietnia

Apple dodał podobno trzeciego producenta kontraktowego do swojego łańcucha dostaw MacBooka, który będzie zajmował się głównie zamówieniami na montaż nowego MacBooka Air.

Mówi się, że chińska firma Wingtech Technology zdobyła zamówienia na właśnie zaprezentowany, nowy model Maca firmy Apple. Firma dołącza do Quanta Computer i Foxconn, tworząc obecnie trio firm w łańcuchu dostaw MacBooka firmy Apple.

Wcześniej mówiono, że Wingtech wypadł z łask Apple z powodu wytwarzania produktów o niskiej jakości. Według doniesień chińskich mediów w maju, firma Wingtech została usunięta przez Apple z łańcucha dostaw modułów przednich kamer z powodu wadliwych produktów, które dostawca odrzucił.

Apple na WWDC 2022 zaprezentował nową generację MacBooka Air z całkowicie nowym chipem M2, przeprojektowaną obudową unibody, jaśniejszym wyświetlaczem z notchem, nowymi opcjami kolorystycznymi, ładowaniem MagSafe, kamerą 1080p i nie tylko.

Nowy MacBook Air ma trafić do sprzedaży w przyszłym miesiącu, choć Apple nie podał jeszcze konkretnej daty. Jego ceny zaczynają się od 6999 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx