sobota, 15 czerwca

Według analityka Display Supply Chain Consultants (DSCC), Rossa Younga, Apple podobno pracuje nad iPadem Pro z 14,1-calowym wyświetlaczem mini-LED.

Na Twitterze Young poinformował, że ten większy model iPada Pro będzie wyposażony w wyświetlacz mini-LED i ProMotion, podobnie jak obecny 12,9-calowy iPad Pro:

Plotka ta została po raz pierwszy opublikowana chwile wcześniej przez Majin Bu na Twitterze, który poinformował, że Apple opracowuje 14,1-calowy model iPada Pro z chipem M2, 512 GB pamięci wewnętrznej i 16 GB pamięci RAM w standardzie:

Majin Bu wspomniał również o innych nadchodzących modelach iPada Pro, mówiąc, że „nie oczekuje się większych zmian” w przypadku modelu 11-calowego, podczas gdy model 12,9-calowy może mieć cieńsze ramki wokół wyświetlacza. Jak wspomniał Majin Bu, nowe funkcje iPadOS 16 takie jak Stage Manager i Display Zoom, sugerują, że istnieje wyraźny powód użycia ich na iPadzie Pro z jeszcze większym wyświetlaczem.

Wygląda na to, że Young poparł pogłoskę Majin Bu o istnieniu 14,1-calowego iPada Pro. Young ujawnił szeroki zakres dokładnych informacji na temat planów Apple, takich jak wyświetlacz ProMotion iPhone’a 13 Pro, rozmiar wyświetlacza i ramki szóstej generacji iPada mini, 14- i 16-calowe wyświetlacze LED w MacBooku Pro z ProMotion, rozmiar wyświetlacza MacBooka Air M2‌ i nie tylko, więc jego uwagi warto potraktować poważnie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx