wtorek, 18 czerwca

W pierwszym wydaniu swojego nowego biuletynu Power On dla Bloomberga Mark Gurman poinformował, że Apple bada przyszłe iPady z większymi wyświetlaczami, chociaż dodał, że potencjalna premiera prawdopodobnie nastąpi za kilka lat, jeśli w ogóle.

Obecny iPad Pro jest dostępny w rozmiarach 11-calowych i 12,9-calowych. W poprzednim raporcie Bloomberga, Gurman i Debby Wu powiedzieli, że Apple testuje nowego iPada Pro ze szklanym tyłem, który będzie obsługiwał ładowanie bezprzewodowe z datą premiery w 2022 roku.

Większe rozmiary wyświetlaczy pomogłyby jeszcze bardziej zamazać granice między iPadem Pro a MacBookiem Pro, który jest dostępny z wyświetlaczem o przekątnej do 16 cali. Jednak wielu klientów nadal uważa, że iPadOS nie wykorzystuje w pełni możliwości iPada Pro, a Gurman wyraził opinię, że Apple ostatecznie musi umożliwić umożliwić otwieranie aplikacji z Mac i wielozadaniowość podobną do Maca z bardziej elastycznymi ustawieniami okien aplikacji na iPadzie Pro.

Apple ostatnio zaktualizował iPada Pro w kwietniu o specjalnie zaprojektowany chip M1, obsługę Thunderbolt, łączność 5G w modelach komórkowych, wyświetlacz mini-LED w modelu 12,9 cala, do 2 TB pamięci i 16 GB pamięci RAM.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx