piątek, 19 kwietnia

Instagram ogłosił kilka ulepszeń Rolek, w tym centralne miejsce do wyszukiwania popularnych plików audio i hashtagów, przeprojektowany sposób edycji i wiele więcej.

Staramy się, aby Instagram stał się domem dla twórców takich jak Ty, którzy mogliby wyrażać swoją kreatywność, kontaktować się z odbiorcami i zarabiać na życie. Dzisiaj ogłaszamy ulepszenia Rolek — które umożliwią Ci robienie tego, co robisz najlepiej.

Do nowości należą między innymi wprowadzenie jednego wspólnego miejsca w którym będzie można znaleźć popularne tła audio i hashtagi i zainspirować się nimi. Ułatwiona zostanie edycja filmów na Instagramie, łącząc klipy wideo, dźwięk, naklejki i tekst na ujednoliconym ekranie edycji. Ułatwi to wyrównywanie i ustawianie elementów Rolek w odpowiednich momentach w bardziej wizualny sposób.

Dodane zostaną nowe statystyki dotyczące całkowitego czasu oglądania i średniego czasu oglądania, które pomogą użytkownikom lepiej zrozumieć skuteczność swoich rolek, a także nowe wyróżnienia za osiąganie kluczowych kamieni milowych.

Ostatnią wprowadzoną nowością mają być zaktualizowane prezenty, w tym łatwiejszy sposób rozpoznawania fanów i dostarczania prezentów większej liczbie twórców z całego świata. Niestety ta funkcja dalej nie będzie dostępna w Polsce, choć pojawi się w kilku nowych krajach.

Aplikację Instagram można pobrać za darmo w App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx