czwartek, 22 lutego

Nowa generacja słuchawek AirPods jest już podobno gotowa do sprzedaży. Tak przynajmniej twierdzi znany ze sprawdzonych przecieków „Kang”, który taką informację umieścił dziś na chińskim portalu społecznościowym Weibo.

Wraz z prowadzeniem trzeciej generacji AirPods, druga generacja zostanie oficjalnie wycofana jeszcze w tym miesiącu.

Mówi się, że Apple pracuje nad słuchawkami AirPods trzeciej generacji, a wyciekające zdjęcia i wizualizacje sugerują, że nowe słuchawki będą miały wygląd podobny do AirPods Pro, z krótszymi trzpieniami. Chociaż nowe AirPods mogą wyglądać podobnie do AirPods Pro, nie oczekuje się, że będą wyposażone w aktywną redukcję szumów.

„Kang” podzielił również swoim przekonaniem, że 12,9-calowy iPad Pro będzie sprzedawać się lepiej niż 11-calowy model w 2021 roku, co sugeruje, że 12,9-calowy iPad Pro nowej generacji może mieć co najmniej jedną ekskluzywną funkcję w porównaniu do modelu 11-calowego. Mówi się, że Apple przygotowuje nowego iPada Pro z wyświetlaczem mini-LED, ale większość plotek wspomniała tylko o modelu 12,9-calowym, więc być może mini-LED będzie dostępny wyłącznie w modelu 12,9-calowym.

Oczekuje się, że nowy 12,9-calowy iPad Pro będzie również wyposażony w szybszy chip A14X i obsługę sieci 5G w modelach z łącznością komórkową. Możliwe, że te dwie funkcje mogą się również pojawić w modelu 11-calowym, choć nie jest to jasne.

„Kang” zasugerował niedawno, że Apple planuje zorganizować swoją wiosenną konferencję we wtorek, 23 marca i ogłosić na niej nowe AirPods i nowego iPada Pro. Inne produkty, nad którymi podobno również pracuje Apple to długo wyczekiwane narzędzia do śledzenia przedmiotów AirTags, nowy Apple TV z większym naciskiem na gry oraz przeprojektowany iMac zasilany procesorem Apple Silicon, ale nie jest jasne, czy którykolwiek z tych produktów zostanie zaprezentowany w tym miesiącu.

„Kang” ma niemal doskonałe osiągnięcia związane z plotkami Apple, ponieważ wcześniej ujawnił dokładne informacje o modelach iPhone’a 12, Apple Watch Series 6, iPadzie Air czwartej generacji, HomePodzie mini i wielu innych urządzeniach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx