piątek, 29 września

Nowy zestaw wizualizacji jakie pojawiły się dziś na stronie Gizmochina mają podobno prezentować wygląd nadchodzących słuchawek AirPods trzeciej generacji, które mogą zostać ogłoszone podczas prawdopodobnej konferencji Apple pod koniec tego miesiąca.

Strona twierdzi, że rendery otrzymała od „dostawców”. Zdjęcia przedstawiają AirPods z krótszym wspornikiem, podobnym do AirPods Pro i mniejszym etui ładującym. Informacje te pokrywają się z wcześniejszymi doniesieniami Bloomberga i Kuo mówiącymi, że wygląd nowych AirPods ma czerpać inspirację z AirPods Pro, chociaż ma im brakować pewnych funkcji Pro, takich jak aktywna redukcja szumów.

Choć oczywiście wiarygodność zdjęć nie jest do końca pewna, to zostały one udostępnione na Twitterze przez konto @Duanrui1205, które w przeszłości udostępniało dokładne informacje, prawdopodobnie dodając im ważności. Rendery są również zgodne z rzekomymi rzeczywistymi zdjęciami nadchodzących AirPods, które pokazują je z mniejszą nóżką i wymiennymi końcówkami dousznymi.

Plotki mówią, że Apple planuje zorganizować długo oczekiwaną wiosenną konferencję w marcu. Oczekuje się, że głównym tematem eventu bedą nowe AirTags, nowe modele iPadów i prawdopodobnie zaktualizowane AirPods trzeciej generacji. Apple pracuje również nad AirPods Pro drugiej generacji, które podobno są bardziej kompaktowe dzięki wyeliminowaniu trzpienia i zastosowaniu konstrukcji wkładki dousznej podobnej do Galaxy i Google Buds.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx