poniedziałek, 20 maja

Nowe AirPods Pro, pomimo całkowicie nowego układu H2 i poprawionej jakości dźwięku nadal nie obsługują bezstratnego dźwięku Apple Music.

Układ H2 jest następcą poprzedniego układu H1 i oferuje nowe funkcje, takie jak ulepszona aktywna redukcja szumów, adaptacyjny tryb kontaktu i ogólnie lepszy dźwięk. Jedną z sugerowanych nowych możliwości nowego chipu było to, że będzie on obsługiwał bezstratny dźwięk Apple Music, ale komunikat prasowy Apple i strona ze specyfikacją techniczną nowych AirPods Pro nie wspominają o bezstratnej obsłudze dźwięku, co raczej wyklucza tę możliwość.

Nowe AirPods Pro obsługują Bluetooth 5.3 i chociaż ten standard nie obsługuje bezpośrednio bezstratnego dźwięku, firmy chipowe, takie jak Qualcomm, zmierzają w tym kierunku. Na razie jednak nic nie wskazuje na to, że Apple go jeszcze zastosował.

Niezależnie od tego, nowe AirPods Pro mają kilka nowych funkcji, w tym ulepszony dźwięk, dłuższą żywotność baterii i przeprojektowane etui do ładowania. Wycenione na 1449 złotych nowe AirPods Pro będzie można zamówić od 9 września a do sprzedaży trafią 23 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
1 rok temu

Ja się pytam skąd kurde tak porażająca cena? Z pierwszą generację było 1049 co już było wysoką ceną, a teraz 50% up? wtf?
Jednak ja się pytam czy w końcu ktoś coś zrobił z tym by nasz rozmówca nie słyszał wszystkiego co się dzieje w naszym tle? Czasem wręcz lepiej słyszał co my robimy niż to co mamy do powiedzenia. Np słuchawki przewodowe prawie całkowicie redukowały szumy z otoczenia dla rozmówcy. Zaznaczę że nie chodzi o redukcję szumów dla mnie jako użytkownika bo to już w pierwszej generacji było na bardzo wysokim poziomie.

Michał
Michał
Reply to  appleworld
1 rok temu

no dobra, to się klei;/ damn…

4
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx