poniedziałek, 26 lutego

Apple zaprezentował dziś drugą generację słuchawek AirPods Pro z ulepszonym układem H2, który zapewnia nawet dwukrotnie większą aktywną redukcję szumów i nie tylko.

Nowe AirPods Pro wyglądają podobnie do oryginału. Nowa funkcja Touch Control na trzonku pozwala użytkownikom regulować głośność przesuwaniem w górę lub w dół, podczas gdy silikonowe końcówki douszne są teraz dostępne w nowym rozmiarze XS obok małych, średnich i dużych.

Dźwięk przestrzenny ma nową funkcję personalizacji, która jest unikalnie dostosowana do rozmiaru i kształtu głowy i uszu, podczas gdy tryb kontaktu jest teraz „adaptacyjny” i może lepiej zmniejszyć głośność dźwięków otoczenia, takich jak prace budowlane.

Apple twierdzi, że nowe AirPods Pro zapewniają dłuższą żywotność baterii, nawet do sześciu godzin słuchania na jednym ładowaniu, co odpowiada standardowi trzeciej generacji AirPods wydanej w zeszłym roku. Etui ładujące zapewnia teraz do 30 godzin całkowitego czasu słuchania w porównaniu do 24 godzin całkowitego czasu słuchania w oryginalnych słuchawkach AirPods Pro.

Nowe etui ładujące ładujące ma teraz wsparcie funkcji Znajdź z wbudowanym głośnikiem i ma zintegrowaną pętlę na smyczkę. Obudowa nadal ma złącze Lightning.

Nowe AirPods Pro będą możliwe do zamówienia w ten piątek, 9 września, w cenie 1449 złotych, czyli nieco wyższej niż poprzednia generacja. AirPods Pro drugiej generacji będą dostępne w sprzedaży od 23 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx