poniedziałek, 4 marca

Zdjęcie przedstawiające rzekomo naklejkę służącą do zapieczętowania pudełka z produktem Apple wydaje się potwierdzać nazwę „iPhone 14” dla nadchodzącej serii iPhone’ów. Zdjęcie zostało udostępnione przez konto ShrimpApplePro na Twitterze, podając link do posta w chińskiej sieci społecznościowej Weibo.

Nie można potwierdzić wiarygodności zdjęcia, ale nie jest niczym niezwykłym, że zdjęcia opakowań nowego iPhone’a zaczynają pojawiać się przed corocznym wydarzeniem Apple we wrześniu. To samo wydarzyło się w zeszłym roku na kilka tygodni przed premierą iPhone’a 13, podobnie jak w przypadku iPhone’a 12 w 2020 roku.

Choć najbardziej wiarygodne źródła nazywają tegoroczne modele jako serię „iPhone 14”, to konwencja nazewnictwa, którą Apple finalnie zastosuje nigdy nie została potwierdzona aż do oficjalnej prezentacji smartfona, której oczekuje się w tym roku na konferencji „Far Out” 7 września.

Post na Weibo twierdzi również, że wszystkie modele serii iPhone 14 będą miały 6 GB pamięci RAM – coś, co wcześniej twierdził analityk Ming-Chi Kuo i inne źródła – oraz że modele Pro będą dostarczane w białym pudełku.

Zdjęcie iPhone’a pokazanego w tle jest również rzekomo projektem wyświetlacza, ale biorąc pod uwagę, że wszystkie plotki wskazują na oddzielny kształt pigułki i otworu dla przednich komponentów aparatu w modelach iPhone 14 Pro, należy to potraktować z pewnym sceptycyzmem.

Apple koncentruje się na większych rozmiarach iPhone’a w swoich flagowych urządzeniach, a w tym roku spodziewamy się zobaczyć 6,1-calowego iPhone’a 14, 6,1-calowego iPhone’a 14 Pro, 6,7-calowego iPhone’a 14 Max i 6,7-calowego ‌‌iPhone’a 14 Pro‌‌ Max. Oznacza to, że będą dostępne po dwa warianty dla modelu Pro i zwykłego, czego Apple wcześniej nie zrobił.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx