piątek, 29 września

Na początku tego tygodnia sprawdzone z trafnych przecieków konto Twitterowe twierdziło, że linia iPhone’ów 12 będzie nosiła nazwę „iPhone 12 mini”, „iPhone 12”, „iPhone 12 Pro” i „iPhone 12 Pro Max”, a dziś ta sama nomenklatura pojawiła się ponownie na zdjęciu przedstawiającym rzekome naklejki z niewydanych silikonowych etui na iPhone’a pochodzących z międzynarodowego centrum dystrybucji Apple w Irlandii.

Zdjęcie przedstawia trzy naklejki z przypisanymi rozmiarami telefonów, odpowiadające trzem oczekiwanym rozmiarom iPhone’a 12, przy czym 5,4-calowy model to „‌iPhone 12 mini”, a 6,7-calowy model to ‌ ”iPhone 12‌ Pro Max”, a dwa 6,1-calowe modele to ‌„iPhone 12‌/‌iPhone 12‌ Pro”.

Wszystkie trzy silikonowe etui są w kolorze czarnym, a numery modeli, które można wyraźnie rozpoznać, to „MHL732M/A” i „MHLG32M/A”, z których Apple nie korzystał w przeszłości.

Zdjęcie zostało udostępnione przez Twitterowe konto DuanRui, które w zeszłym miesiącu udostępniło zdjęcia broszury iPada Air przedstawiające pełnoekranowy wyświetlacz, który okazał się autentyczny.

Nazewnictwo modeli „Pro” nawiązuje do precedensu ustanowionego w poprzednich latach, a spekulowane tytuły byłyby logicznym systemem nazewnictwa dla linii „iPhone 12”. Przy czterech nowych iPhone’ach spodziewanych w tegorocznym składzie, użycie czterech różnych nazw pomogłoby w łatwiejszym rozróżnieniu modeli.

‌IPhone 12‌ mini byłby pierwszym iPhonem z określonym jako „mini”, który wcześniej można było zobaczyć dla iPada mini, Mac mini i iPoda mini. Mając 5,4 cala, iPhone 12 mini byłby mniejszy od najmniejszego w zeszłym roku iPhone’a 11 Pro, który ma 5,8 cala.

Apple planuje zaprezentować swoje nowe iPhone’y w październiku tego roku, być może 13 października i zacząć je sprzedawać pod koniec tego miesiąca. Plotki sugerują, że możemy spodziewać się rozłożenia sprzedaży w czasie, a niektóre modele mogą pojawić się dopiero w listopadzie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx