sobota, 20 kwietnia

Apple Watch Series 8 ma być dostępny w „nowym odcieniu czerwieni” i według przecieku znanego jako „ShrimpApplePro” nie oczekuje się opóźnienia dostaw po jego wprowadzeniu na rynek.

We wcześniejszym tweecie ShrimpApplePro informował, że „Apple Watch Series 8” będzie nadal dostępny w rozmiarach obudowy 41 mm i 45 mm, podobnie jak Apple Watch Series 7. Dodając do poprzedniego raportu informacje na temat opcji kolorystycznych „Apple Watch Series 8”, konto informuje, że opcja urządzenia (PRODUCT)RED będzie „nowym odcieniem czerwieni”.

Oczekuje się, że ‌Apple Watch Series 8‌ będzie dostępny w mniejszej liczbie kolorów w porównaniu do Serii 7. Może być dostępny tylko w kolorze północy, księżycowej poświaty, PRODUCT (RED) i srebrnym porzucając kolor niebieski i zielony z Serii 7.

Mówi się, że pudełko „Apple Watch Series 8” ma ten sam wygląd, co „Apple Watch Series 7”, ale z większą ilością kleju na otwarciu. Ta zmiana ma na celu pozostawienie śladów kleju podczas otwierania, aby wyraźniej potwierdzić, że pudełko zostało otwarte. Uważa się, że ulepszone opakowanie dotyczy również linii iPhone’a 14. Źródła rozmawiające z ShrimpApplePro powiedziały, że zawartość pudełka „Apple Watch Series 8” pozostaje w dużej mierze taka sama jak w Serii 7.

W zeszłym roku „Apple Watch Series 7” został wprowadzony na rynek prawie miesiąc po ogłoszeniu i cierpiał z powodu poważnych opóźnień w wysyłce. ShrimpApplePro powiedział, że poziomy zapasów „Apple Watch Series 8” są odpowiednie, co prowadzi do założenia „niewielkiego lub zerowego opóźnienia w dostawie” po premierze.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx