piątek, 12 kwietnia

Oryginalne wzornictwo, doskonałej klasy aparaty i przełomowe funkcje bezpieczeństwa – to znaki rozpoznawcze iPhone’a 14. Model miał swoją premierę we wrześniu ubiegłego roku. Teraz można go kupić w korzystnej ofercie cenowej.

Czym wyróżnia się iPhone 14?

W iPhonie 14, w porównaniu do poprzednich modeli, udoskonalono aparaty, co sprawia, że urządzenie jest w stanie rejestrować fantastycznej jakości zdjęcia i wideo. 5-rdzeniowy procesor to gwarancja wydajnej i efektywnej pracy, nawet w przypadku wymagających aplikacji. Urządzenie ma ekran wielkości 6,1 cala, a całość jest zamknięta w smukłej, aluminiowej obudowie, dostępnej w aż pięciu kolorach: niebieskim, czarnym, białym, fioletowym i czerwonym.

Na uwagę zasługują nowe funkcje bezpieczeństwa w iPhonie 14, a więc Wykrywanie wypadków i Alarmowe SOS przez satelitę. To pierwsze tego typu rozwiązanie w branży, które może okazać się niezwykle pomocne w krytycznych, zagrażających zdrowiu lub życiu sytuacjach.

Przecena iPhone’a 14 w T-Mobile

Decydując się na abonament w T-Mobile, do umowy możesz wybrać urządzenie w korzystnej cenie. Wśród dostępnych urządzeń znalazł się również iPhone 14: https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/telefony/lista/produkty/urzadzenie/apple-iphone-14, który można kupić w promocji. Za telefon można zapłacić jednorazowo lub rozłożyć kwotę na 24 raty, które są doliczane do comiesięcznego abonamentu. Ile kosztuje iPhone 14 w promocji?

  • 5099 zł w wersji ze 128 GB wbudowanej pamięci,
  • 5799 zł w wersji z 256 GB wbudowanej pamięci.

Możesz również rozłożyć płatność za urządzenie na dogodne raty. W tym przypadku, comiesięczna kwota, która zostanie doliczona do abonamentu, wyniesie: 120 zł, 160 zł, 200 zł lub 240 zł. W przypadku rat, konieczne jest także uiszczenie kwoty na start.

Promocja na iPhone 14 – jaki abonament wybrać?

Jak już wspominaliśmy wcześniej, w T-Mobile można dobrać iPhone’a 14 do abonamentu. Który abonament wybrać? Do wyboru są cztery oferty:

  • oferta XS za 40 zł miesięcznie,
  • oferta S za 55 zł miesięcznie,
  • oferta M za 65 zł miesięcznie,
  • oferta L za 85 zł miesięcznie.

W każdej z podanych ofert, użytkownicy mają do dyspozycji nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Poszczególne opcje różnią się wielkością dostępnego pakietu internetu. W ofercie XS, użytkownik dostaje 5 GB internetu, a w ofercie S – 30 GB internetu. W ofertach M i L internet jest nielimitowany z tą jednak różnicą, że w opcji M, można korzystać z sieci z maksymalną prędkością do 30 Mb/s. W opcji L, takie ograniczenia nie występują.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx