poniedziałek, 17 czerwca

We współpracy z Pricebaba.com, @Onleaks opublikował dzisiaj serię wysokiej jakości renderów nowej generacji iPhone’a XR, którego premiera planowana jest na wrzesień. Rendery opierają się na pogłoskach i rzekomych przeciekach dotyczących zewnętrznego wyglądu urządzenia.

Przedstawionego na renderach następcę iPhone’a XR można łatwo pomylić z zeszłorocznym iPhone’em XR, gdyby nie dodanie aparatów z dwoma obiektywami, ustawionych pionowo z lampą błyskową LED po prawej stronie a wszystko umieszczone w dużym kwadracie.

Według analityka Apple’a Ming-Chi Kuo, 6,1-calowy następca iPhone’a XR ma być wyposażony w tylną kamerę z dwoma obiektywami zamiast w potrójną konfigurację obiektywu, która będzie dostępna wyłącznie w modelach iPhone XS i XS Max nowej generacji.

Rendery tych ostatnich urządzeń zawierały kwadratowy garb mieszczący trzy soczewki, ale po raz pierwszy widzimy tę samą kontrowersyjną obudowę dla nadchodzącego iPhone’a XR z dwoma obiektywami. Oczekuje się, że wszystkie trzy przednie kamery tegorocznych iPhone’ów będą miały 12 megapikseli, w porównaniu z 7 megapikselami w modelach z 2018 roku.

Chociaż niektóre pogłoski sugerują, że Apple może korzystać tylko z wyświetlaczy OLED, rezygnując z wyświetlaczy LCD w iPhone’ie XR, inne pogłoski uważają, że Apple będzie trzymać się wyświetlacza Retina LCD ze względu na wysoką cenę wyświetlaczy OLED.

Wszystkie tegoroczne iPhone’y prawdopodobnie będą posiadać ulepszone chipy A13 od TSMC, dostawcy chipów Apple. A13, podobnie jak wszystkie nowsze chipy, powinien przynieść poprawę wydajności i efektywności.

Jeśli chodzi o wymiary, OnLeaks sugeruje, że nowy iPhone XR będzie mierzył 150,9 x 76,1 x 7,8 mm, przy czym wypustka pod kamery będzie najgrubszym punktem z grubością 8,5 mm.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje swoją nową linię telefonów iPhone we wrześniu, prawdopodobnie wypuszczając telefony w ciągu tygodnia po ogłoszeniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx