sobota, 15 czerwca

Jak podaje ReutersSamsung we wtorek przyznał, że nie jest w stanie podać daty premiery smartfona Galaxy Fold i skontaktował się z klientami w Stanach Zjednoczonych, aby przeprosić za opóźnienie.

„Jeśli nie wyślemy zamówienia do 31 maja, Twoje zamówienie zostanie automatycznie anulowane”, poinformował Samsung klientów, którzy złożyli wstępne zamówienia na Galaxy Fold.

W oświadczeniu przekazanym Reutersowi Samsung powiedział, że przepisy USA wymagają od firmy powiadomienia klientów, że zamówienia wstępne zostaną anulowane, jeśli produkt nie zostanie wysłany do 31 maja.

Południowokoreańska firma pierwotnie planowała wprowadzić swój składany telefon w cenie 1980 dolarów 26 kwietnia, ale została zmuszona do opóźnienia premiery po problemach w kilku urządzeniach wysłanych do recenzentów do testów. Po wycofaniu urządzeń od recenzentów, Samsung skontaktował się z klientami z przedsprzedaży 22 kwietnia, mówiąc im, że ogłosi nową datę premiery „w nadchodzących tygodniach” i podejmie kroki w celu wzmocnienia ochrony wyświetlacza.

Samsung zapowiedział, że planuje wyprodukować co najmniej milion telefonów Galaxy Fold w pierwszym roku produkcji, w porównaniu do 300 milionów telefonów, które produkuje średnio rocznie. Pierwotne zamówienia na urządzenie zostały wcześniej zamknięte z powodu „dużego popytu”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx