środa, 30 listopada

Mophie, wiodąca marka akcesoriów mobilnych w Stanach Zjednoczonych poszerzyła ofertę bezprzewodowych stacji ładujących o nową uniwersalną podstawkę Wireless Charging Base, która pozwala szybko i łatwo naładować nowe smartfony od Apple –  iPhone 8, iPhone 8 Plus oraz iPhone X.

Najnowsza bezprzewodowa podstawka do ładowania mophie wyposażona jest w antypoślizgowe wykończenie, które zapewnia bezpieczeństwo urządzeń iPhone 8, iPhone 8 Plus oraz iPhone X w trakcie ładowania. Dzięki temu zostało zminimalizowane ryzyko wyślizgnięcia się smartfonu z podkładki. Stacja umożliwia bezprzewodowe ładowanie z prędkością do 7,5W dla kompatybilnych urządzeń. Ładowarka mophie została zaprojektowana w taki sposób, aby było możliwe korzystanie z iPhone 8, iPhone 8 Plus oraz iPhone X w trakcie ładowania urządzenia. Aby uruchomić proces napełniania baterii wystarczy umieścić smartfon na ładowarce.

Marka mophie dokłada wszelkich starań, aby ładowanie odbywało się w tle, bez angażowania uwagi użytkownika. Nasz ekosystem rozwiązań do ładowania bezprzewodowego jest tak stworzony, aby użytkownik najnowszych smartfonów Apple nigdy nie miał problemów z rozładowanym urządzeniem.” – powiedział Chris Ahern, prezes firmy mophie.

Nowa podstawka mophie jest zgodna z najnowszą bezprzewodową technologią Qi. Dzięki temu zapewnia uniwersalną kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami. W zestawie znajduje się ładowarka ścienna.

Bezprzewodowa stacja ładująca mophie kosztuje około 250 pln. Wireless Charging Base można zakupić za na stronie www.apple.pl, na stronie www.mophie.com oraz u wybranych sprzedawców.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pawel
pawel
4 lat temu

Przecież ta podkładka już od dawna jest do kupienia na stronie apple, chyba że to jakaś inna?!

UkiJarzyn
UkiJarzyn
4 lat temu

„bezprzewodowa podstawka do ładowania”? Czy raczej podstawka do bezprzewodowego ładowania. Podstawka nie jest bezprzewodowa, jak widać na zdjęciu ma kabel 🙂

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx