poniedziałek, 27 maja

Według doniesień podanych przez SamMobile, Samsung Galaxy S21, który pojawi się w 2021 roku, może nie posiadać w pudełku ani zasilacza, ani słuchawek.

Plotki z początku tego roku również mówiły, że Samsung rozważa usunięcie tych akcesoriów z przyszłych modeli smartfonów, ale nie powstrzymało to Samsunga od żartów z Apple za sprzedaż modeli iPhone’a 12 bez zasilacza i słuchawek EarPods.

IPhone 12‌ jest sprzedawany tylko z kablem ładującym USB-C na Lightning. Ogłaszając zmianę, Apple powiedział, że akcesoria zostały wyeliminowane ze względów środowiskowych, ale zakulisowa prawda może być również taka, że Apple usunął zasilacz i słuchawki EarPods, aby obniżyć cenę telefonu ze względu na koszt modemów 5G używanych w nowej ofercie iPhone’ów.

Spoglądając na swojego największego konkurenta, Samsung również może mieć ochotę zaoszczędzić trochę kosztów, sprzedając akcesoria na boku, zamiast dołączać je do smartfonów. Koreańskie źródła sugerują, że zasilacz i słuchawki mogą być usunięte z całej linii S21, choć jest szansa, że ​​Samsung doda zasilacz a usunie jedynie słuchawki.

Samsung w przeszłości kpił z w wielu kontrowersyjnych decyzji Apple, po czym robił dokładnie to samo. Po usunięciu przez Apple gniazda słuchawkowego w iPhone’ie 7 w 2016 roku, Samsung naśmiewał się z iPhone’a po czym usunął je z Galaxy S8 w 2018 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx