środa, 17 kwietnia

Microsoft ogłosił dziś, że integracja zdjęć iCloud w aplikacji Zdjęcia w systemie Windows 11 zaczyna być od dziś wdrażana wraz z aktualizacją aplikacji w sklepie Microsoft Store. Firma Microsoft spodziewa się, że aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników systemu Windows 11 do końca miesiąca.

Integracja Zdjęć iCloud umożliwia użytkownikom iPhone’a dostęp do wszystkich swoich zdjęć w aplikacji Zdjęcia na urządzeniach z systemem Windows 11. W poście na blogu Microsoft twierdzi, że użytkownicy muszą po prostu pobrać aplikację iCloud dla Windows ze sklepu Microsoft Store, włączyć synchronizację zdjęć iCloud, a zdjęcia pojawią się automatycznie w zaktualizowanej aplikacji Zdjęcia.

Microsoft ogłosił wcześniej, że samodzielne aplikacje Apple Music i Apple TV pojawią się w systemie Windows w przyszłym roku. Obecnie użytkownicy systemu Windows muszą uzyskać dostęp do usługi przesyłania strumieniowego Apple TV+ w Internecie pod adresem tv.apple.com, podczas gdy Apple Music jest dostępne w Internecie lub w przestarzałej aplikacji iTunes dla systemu Windows. Microsoft powiedział, że zapowiedzi obu aplikacji będą dostępne w Microsoft Store jeszcze w tym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx