wtorek, 18 czerwca

Microsoft ogłosił dziś, że dedykowane aplikacje Apple Music i Apple TV będą dostępne na urządzeniach z systemem Windows w przyszłym roku. Firma ogłosiła również, że integracja Zdjęcia iCloud pojawi się w aplikacji Zdjęcia na urządzeniach z systemem Windows 11 jeszcze w tym roku.

Samodzielne aplikacje Apple Music i Apple TV zapewnią znacznie lepsze możliwości odbioru użytkownikom systemu Windows, którzy korzystają z tych usług. Obecnie użytkownicy systemu Windows muszą uzyskać dostęp do usługi przesyłania strumieniowego Apple TV+ w Internecie pod adresem tv.apple.com, podczas gdy Apple Music jest dostępne w Internecie lub w przestarzałej aplikacji iTunes dla systemu Windows. Microsoft powiedział, że podglądy obu aplikacji będą dostępne w Microsoft Store jeszcze w tym roku.

Chwilę wcześniej, aplikacja Apple Music została wypuszczona również na Xbox Series X, Xbox Series S i Xbox One, umożliwiając subskrybentom słuchanie muzyki w tle podczas grania. Apple Music wystartował na PlayStation 5 w zeszłym roku.

Integracja Zdjęć iCloud pozwoli użytkownikom iPhone’a na dostęp do wszystkich swoich zdjęć w aplikacji Zdjęcia w systemie Windows 11. Microsoft powiedział, że użytkownicy będą musieli po prostu pobrać aplikację iCloud dla Windows ze sklepu Microsoft Store, włączyć synchronizację zdjęć iCloud, a zdjęcia pojawią się w aplikacji automatycznie. Integracja Zdjęć iCloud jest dostępna dla niejawnych testerów systemu Windows do testowania od dzisiaj i zostanie wypuszczona dla wszystkich użytkowników systemu Windows 11 w listopadzie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx