niedziela, 19 maja

W sierpniu firma Google zapowiedziała wypuszczenie nowej aplikacji Mapy Google, która została zaprojektowana dla Apple Watch. W tamtym momencie Google zapowiedział, że zostanie ona wprowadzona „w najbliższych tygodniach”.

Wraz z najnowszą aktualizacją aplikacji Google Maps, która pojawiła się wczoraj, można już zainstalować Mapy Google również na Apple Watch.

Aplikacja Mapy Google dla Apple Watch odzwierciedla wskazówki dojazdu lub dotarcia do wyznaczonego celu, które zostały już wprowadzone na iPhonie. Nie ma możliwości uzyskania wskazówek bezpośrednio z Apple Watch. Aplikacja na zegarek jest zależna od wersji aplikacji na iOS, ale zapewnia dostęp do zapisanych miejsc docelowych, takich jak praca i dom.

Aplikacja oferuje szczegółowe wskazówki wraz z szacowanym czasem przybycia, dzięki czemu wiesz, kiedy możesz się spodziewać przybycia do celu. Dostępnych jest wiele trybów podróży, w tym nawigacja samochodem, transportem publicznym, rowerem lub pieszo, a ponadto istnieje pewna komplikacja w Mapach Google, którą można skonfigurować.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx