sobota, 20 kwietnia

Apple otworzył dziś swój nowy sklep detaliczny Marina Bay Sands w Singapurze. W związku z tym, że pewnie mało kto z Was będzie miał możliwość odwiedzenia tego wyjątkowego sklepu, kanał Superadrianme TV na YouTubie przygotował film oprowadzający po tym obiekcie, który daje widzom poczucie zwiedzenia tej jedynej w swoim rodzaju konstrukcji.

Film pokazuje tradycyjne powitanie klientów Apple podczas oficjalnego otwarcia nowego sklepu, 45-metrowy podwodny tunel wejściowy oraz długą jazdę schodami ruchomymi na sam szczyt sklepu.

Pokazuje również kopułę nad głównym poziomem, w tym centralny okulus na szczycie konstrukcji i otaczające żaluzje, które oświetlają wnętrze, jednocześnie chroniąc klientów przed palącymi promieniami południowego słońca.

W sklepie znajdują się nie tylko zwykłe powierzchnie wystawowe produktów i gigantyczna ściana wideo, ale także pierwsza podwodna sala konferencyjna Apple na spotkania biznesowe, szkolenia i prywatne imprezy.

Apple Marina Bay Sands to trzeci sklep detaliczny firmy w Singapurze, a wizyty w nim w dniu otwarcia odbywały się wyłącznie z rezerwacją dokonywaną za pośrednictwem strony internetowej sklepu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx