niedziela, 19 maja

Google ogłosił dzisiaj uruchomienie kilku funkcji Map Google w produktach Apple, w tym nowej funkcji CarPlay i nowej aplikacji Mapy Google, która działa na Apple Watch.

Nowa aplikacja Mapy Google dla Apple Watch działa podobnie do aplikacji na iOS, umożliwiając właścicielom zegarków Apple uzyskiwanie wskazówek dojazdu samochodem, rowerem, transportem publicznym lub pieszo.

Aplikacja obsługuje szacowany czas przybycia i szczegółowe wskazówki pokazywane na Apple Watch podczas korzystania z zapisanych miejsc docelowych, takich jak Praca lub Dom. Inne miejsca docelowe wymagają uruchomienia nawigacji na iPhonie, a wskazówki są następnie pobierane przez Apple Watch.

W przypadku ‌CarPlay‌ dostępna jest integracja z pulpitem nawigacyjnym ‌CarPlay‌, która umożliwia przełączanie lub wstrzymywanie utworów z aplikacji multimedialnej, przewijanie lub cofanie podcastów lub audiobooków lub szybkie sprawdzanie terminów w kalendarzu, a szczegółowe wskazówki pozostają na wyświetlaczu ‌CarPlay‌. Wszystkie informacje są wyświetlane na podzielonym ekranie.

Mapy Google współpracują z pulpitem nawigacyjnym CarPlay we wszystkich pojazdach obsługiwanych przez CarPlay na całym świecie. Aplikacja Mapy Google dla Apple Watch zostanie udostępniona w najbliższych tygodniach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx