środa, 19 czerwca

Według obszernej notatki badawczej uzyskanej przez AppleInsider, analityk KGI Ming-Chi Kuo uważa, że ​druga połowa roku będzie dla Apple dość znacząca, a trzeci kwartał szczególnie napięty. Oczekuje się, że Apple wypuści w 2014 roku mnóstwo nowych produktów, począwszy od końca drugiego kwartału i kontynuując aż do i czwartego kwartału co widać na powyższym diagramie. 

Kuo sugeruje, że harmonogram nowych produktów na rok 2014 rozpocznie się od tańszego komputera iMac i to już w drugim kwartale. Rozkwit premier według Kuo nastąpi w trzecim kwartale, w którym wierzy on że Apple wprowadzi ulepszonego iPada Air i iPada mini, następnie zegarek iWatch w dwóch różnych rozmiarach, oraz większy, zupełnie odmieniony model 4.7-calowego iPhone’a.

W kończącym się czwartym kwartale Apple wypuści jeszcze zaktualizowaną wersję Apple TV, zupełnie nowy projekt 12-calowego MacBooka oraz drugą wersję iPhone’a – jeszcze większy, 5,5-calowy model.

Pogłoski o dwóch nowych iPhone’ach o rozmiarach ekranów 4,7-i 5,5-cala, które mają się pojawić w tym roku, docierają niemal w każdym tygodniu. Dużo także się mówi o nowym, 12-calowym MacBook’u. Kuo często dostarcza dokładnych informacji na temat przyszłych produktów Apple, a jego przewidywania z ubiegłego roku okazały się niemal bezbłędne. Jeśli przewidywania Kuo i w tym przypadku okażą się prawdziwe, to będzie to kilka naprawdę ważnych miesięcy dla fanów Apple.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx