niedziela, 26 maja

Popularny producent akcesoriów, Logitech, ogłosił w tym tygodniu nowe etui z klawiaturą przeznaczone dla iPadów Air i iPadów Pro firmy Apple, stanowiące alternatywę dla droższych etui Magic Keyboard.

Logitech Combo Touch jest kompatybilny z obydwoma rozmiarami iPada Air oraz dwoma cienkimi i lekkimi modelami iPada Pro. Logitech zapewnia, że Combo Touch to ich najlżejsza klawiatura do tej pory, co poprawia przenośność i ogranicza wagę całego zestawu.

Combo Touch posiada odłączaną klawiaturę oraz regulowaną podpórkę umożliwiającą różne tryby użytkowania. Etui może być używane do pisania w standardowym trybie klawiatury lub złożone w sposób umożliwiający szkicowanie, czytanie i korzystanie z Apple Pencil.

Klawiatura posiada trackpad multi-touch, który według Logitech oferuje intuicyjne i precyzyjne sterowanie i nawigację. Klawisze są podświetlane automatycznie, mają standardowy układ i posiadają 16 poziomów jasności. Klawisze skrótowe umożliwiają łatwy dostęp do regulacji głośności, odtwarzania multimediów, zrzutów ekranu i nie tylko. Dodatkowo, etui łączy się z iPadem poprzez Smart Connector, eliminując potrzebę korzystania z Bluetooth.

Polskie ceny Combo Touch dla nowych iPadów nie są jeszcze znane, ale w Stanach Zjednoczonych wersja dla 11-calowego iPada Air wynosi 200 dolarów, a dla 13-calowego modelu – 230 dolarów. Wersje dla iPada Pro kosztują odpowiednio 230 i 260 dolarów za modele 11- i 13-calowe. Klawiatury będzie można kupić już wkrótce na stronie internetowej Logitech.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx