poniedziałek, 3 października

Nadchodząca ładowarka MagSafe Duo firmy Apple łączy ładowarkę ‌MagSafe‌ do iPhone’a z krążkiem ładującym Apple Watch, ale jak zauważył Mark Gurman z Bloomberga, firma Apple niedawno zaktualizowała opis produktu na amerykańskiej stronie informując, że MagSafe Duo nie ładuje pełną mocą 15 watów nawet zasilaczem sprzedawanym przez Apple.

Ani podstawowa ładowarka ‌MagSafe‌, ani ‌MagSafe‌ Duo nie są sprzedawane z zasilaczem, przy czym Apple zauważa, że do podstawowej ładowarki ‌MagSafe zalecany jest adapter USB-C o mocy 20 W lub większej, aby zapewnić maksymalnie 15 watów mocy obsługiwanej przez ‌MagSafe‌. (IPhone 12 mini może ładować się maksymalnie 12 watów w trybie MagSafe, podczas gdy wszystkie inne modele iPhone 12 obsługują 15 watów).

Firma Apple początkowo zalecała używanie ładowarki MagSafe Duo również z 20-watowym adapterem, co skłoniło niektórych potencjalnych klientów do zastanowienia się, czy będzie w stanie dostarczyć pełne 15 watów mocy do iPhone’a jednocześnie ładując zegarek Apple Watch.

I jak się teraz okazuje jednak nie będzie w stanie. Zgodnie ze zaktualizowanym opisem produktu, MagSafe‌ Duo może dostarczać tylko 11 watów mocy w połączeniu z 20-watowym zasilaczem USB-C i 14 watów w połączeniu z 27-watowym lub mocniejszym zasilaczem USB-C.

System MagSafe firmy Apple stale reguluje ładowanie podłączonego do niej iPhona w oparciu o ciepło i inne czynniki, więc nawet zwykła ładowarka MagSafe generalnie nie zapewnia stałego 15 watów, ale mimo to, ładowarka MagSafe Duo zapewnia niższą moc szczytową niż to może dotyczyć niektórych potencjalnych klientów.

Firma Apple nadal nie ogłosiła daty premiery ładowarki MagSafe Duo, która kosztuje 679 złotych bez zasilacza. Ładowarka nadal ma dopisek „Już wkrótce”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx