poniedziałek, 27 maja

Z informacji udostępnionych przez analityka łańcucha dostaw Ming-Chi Kuo wynika, że Apple raczej nie wypuści w tym roku żadnego nowego modelu MacBooka z czipem M3.

„Wygląda na to, że Apple nie wprowadzi na rynek nowych modeli MacBooków (wyposażonych w procesory z serii M3) przed końcem tego roku” – napisał Kuo na X.

Na początku tego roku Mark Gurman z Bloomberga poinformował,, że konferencja Apple zorganizowana w październiku tego roku będzie skierowana na prezentację pierwszych komputerów Mac z czipem M3. Powiedział, że komputery Mac, które były kandydatami do czipa M3, to 13-calowy MacBook Air, 13-calowy MacBook Pro i 24-calowy iMac. Kuo wykluczył jedynie nowe MacBooki, więc w tym roku wciąż jest potencjał na nowego iMaca.

Powszechnie oczekuje się, że niezapowiedziany jeszcze czip M3 zostanie wyprodukowany w procesie 3 nm firmy TSMC, co zapewni znaczną poprawę wydajności i efektywności energetycznej w porównaniu z obecnym czipem M2 wykonanym w procesie technologicznym 5 nm, który zadebiutował w czerwcu 2022 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx