niedziela, 3 marca

Apple ogłosił nowy cykl kursów szkoleniowych i certyfikatów, które pomogą specjalistom IT w nauce obsługi urządzeń Apple i zarządzania nimi w miejscu pracy.

Od teraz Apple udostępnia zaktualizowane szkolenia zawodowe i certyfikaty dotyczące wsparcia IT i zarządzania w przeprojektowanym formacie online i we własnym tempie. Użytkownicy mogą teraz zademonstrować swoje umiejętności dzięki dwóm nowym kursom i egzaminom, aby uzyskać certyfikat Apple w zakresie Wsparcia urządzeń Apple oraz Wdrażania i zarządzania Apple.

Apple-new-professional-szkolenie

Kurs „Apple Device Support” przedstawia narzędzia, usługi i najlepsze praktyki stosowane przez specjalistów ds. pomocy technicznej, koordynatorów technicznych lub dostawców usług dla urządzeń Apple w organizacji wykorzystując około 14 godzin artykułów i ćwiczeń z przewodnikiem. Kurs „Apple Deployment and Management” rozwija te umiejętności, obejmując konfigurowanie, zarządzanie i zabezpieczanie urządzeń Apple za pomocą zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM), ucząc użytkowników, jak opracować strategię wdrażania i jak korzystać z usług Apple Business Manager i Apple School Manager.

Nowe kursy są sekwencyjne i opierają się na umiejętnościach użytkownika w miarę jego postępów. Po skończonym kursie dostępne są nowe egzaminy certyfikacyjne, aby zademonstrować kompetencje na każdym poziomie z odpowiednimi cyfrowymi odznakami. Każdy egzamin kosztuje 149 dolarów. Kursy Apple Professional Training są już dostępne pod adresem training.apple.com.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx