wtorek, 18 czerwca

Apple planuje wypuścić nowy, 27-calowy wyświetlacz z podświetleniem mini-LED w październiku ze względu na lockdown w Szanghaju, który spowodował opóźnienie produkcji wyświetlacza informuje konsultant ds. wyświetlaczy Ross Young.

W swoim tweecie Young informuje, że Apple jest w trakcie przenoszenia produkcji wyświetlacza z Quanta Computer do innego dostawcy i/lub lokalizacji, co powoduje opóźnienie. Young powiedział, że teraz wygląda na to, że wyświetlacz zostanie wydany w październiku, podczas gdy wcześniej twierdził, że wyświetlacz był na dobrej drodze do wydania w czerwcu, przy okazji konferencji dla deweloperów WWDC.

Podświetlenie mini-LED utorowałoby drogę wyświetlaczowi do obsługi ProMotion ze zmienną częstotliwością odświeżania do 120 Hz. Może to spowodować, że wyświetlacz będzie zasadniczo odświeżoną wersją Studio Display Pro, ale nie jest jasne, czy Apple użyje tego brandingu. Dodatkowe szczegóły, w tym cena, wciąż nie są znane. Cena istniejącego wyświetlacza Studio Display zaczyna się od 7999 złotych.

Young, dyrektor generalny Display Supply Chain Consultants, w przeszłości dokładnie wyjawił, że iPad mini szóstej generacji będzie wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 8,3 cala, a 14- i 16-calowe modele MacBooka Pro będą wyposażone w ProMotion.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx