poniedziałek, 27 marca

Przynajmniej niektóre modele iPhone’a w 2022 roku pozbawione zostaną wycięcia notch przechodząc na „wyświetlacza z otworem aparatu”, podobnie jak w wielu smartfonach Samsung Galaxy i nie tylko powiedział dziś analityk Ming-Chi Kuo w najnowszej notatce badawczej.

Kuo powiedział, że wyświetlacz z punktowym otworem aparatu trafi przynajmniej do topowych modeli iPhone’a w 2022, a jeśli wydajność produkcji będzie wystarczająco dobra, to do wszystkich modeli iPhone’a w 2022 roku. Kuo nie podał żadnych dodatkowych szczegółów o tym w jaki sposób Apple będzie przechowywać komponenty Face ID bez wycięcia, jeśli system rozpoznawania twarzy Face ID będzie nadal używany.

Mówi się, że Apple pracuje nad czytnikiem Touch ID w ekranie dla niektórych przyszłych modeli iPhone’a, podczas gdy chiński producent smartfonów ZTE niedawno zaprezentował system rozpoznawania twarzy 3D pod wyświetlaczem, więc być może Apple zbada podobne rozwiązanie.

Kuo uważa, że jeśli rozwój pójdzie gładko, co najmniej jeden topowy iPhone w 2023 roku będzie wyposażony w skaner linii papilarnych pod wyświetlaczem, teleobiektyw peryskopowy i prawdziwy pełnoekranowy wyświetlacz bez wycięć i dziur. Według Kuo, Apple może również wypuścić na rynek nowego iPhone’a z niższej półki z około 6-calowym ekranem LCD, Face ID i ceną poniżej 600 dolarów w pierwszej połowie 2023 roku, aby zastąpić iPhone’a 11.

Kuo powiedział również, że przedni aparat w modelach iPhone’a w 2022 roku będzie miał autofokus.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx