sobota, 20 kwietnia

Subskrybenci Apple Music mogą od dziś słuchać swojej playlisty „Replay 2023”. Podobnie jak w poprzednich latach, playlista zbiera wszystkie utwory słuchane w Apple Music tworząc ranking 100 najczęściej odsłuchiwanych piosenek i aktualizując go co tydzień.

„Replay 2023” będzie aktualizowany w każdą niedzielę o najnowsze przesłuchiwane w tygodniu utwory Waszej ulubionej muzyki w Apple Music. W ten sposób pod koniec roku otrzymacie pełną listę swoich 100 ulubionych utworów w Apple Music zapisanych na liście odtwarzania.

Po wysłuchaniu wystarczającej ilości utworów do wygenerowania listy odtwarzania, znajdziecie ją na dole karty Słuchaj w aplikacji Muzyka na iOS, iPadOS i macOS. Dostępna jest również bardziej szczegółowa wersja funkcji śledzenia danych w wersji przeglądarkowej Apple Music, w tym najczęściej odtwarzanych wykonawców i albumy, a także statystyki dotyczące szczegółowej liczby odtworzeń i godzin słuchania.

Apple udostępnia swoje coroczne listy odtwarzania Replay od 2019 roku. Spotify Wrapped od kilku lat dominuje w tym obszarze biznesu strumieniowego przesyłania muzyki, głównie dzięki łatwym do udostępniania infografikom, które pojawiają się na początku grudnia. Oprócz list odtwarzania powtórek, w zeszłym roku Apple wprowadził funkcję „Highlight Reel” z większą liczbą statystyk dotyczących historii słuchania każdego użytkownika na koniec roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx