niedziela, 25 lutego

Według analityka Apple, Ming-Chi Kuo, Apple wypuści przeprojektowanego HomePoda z 7-calowym wyświetlaczem w pierwszej połowie 2024 roku.

W krótkim poście Kuo napisał, że wyświetlacz HomePoda nowej generacji może ułatwić głębszą integrację z innymi produktami sprzętowymi Apple.

Wyłącznym dostawcą wyświetlacza dla przeprojektowanego HomePoda ma być firma Tianma. Jeśli jej udział w produkcji nowego HomePoda pójdzie dobrze, Tianmie może zostać powierzone w przyszłości dostarczanie paneli iPada.

W 2021 roku Mark Gurman z Bloomberga jako pierwszy zasugerował, że Apple pracuje nad nowymi modelami HomePoda z wyświetlaczem i kamerą. Poinformował również, że Apple pracuje nad funkcją multi-touch dla HomePoda. Uważa się, że w dłuższej perspektywie Apple ponownie zastanawia się nad strategią inteligentnego domu i podobno pracuje nad połączonym urządzeniem Apple TV i HomePod, a także HomePodem z ekranem zamontowanym na ramieniu. ‌HomePod‌ obsługuje już wariant tvOS, ale istnieją pewne przesłanki, że Apple pracuje nad nową platformą „homeOS”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx