niedziela, 19 maja

Apple rozpoczął dziś przyjmowanie zamówień przedsprzedażowych na iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus w nowym, żółtym kolorze. Pierwsze dostawy do klientów i sprzedaż w sklepach stacjonarnych rozpocznie się we wtorek, 14 marca.

Poza kolorem telefon nie ma żadnych zmian w stosunku do istniejących modeli. Ceny również pozostają takie same, a iPhone 14 zaczyna się od 5199 złotych, a iPhone 14 Plus od 5899 złotych. Apple po raz pierwszy wypuścił urządzenia we wrześniu w opcjach kolorystycznych niebieskim, fioletowym, północy, księżycowej poświaty i czerwonym (PRODUCT)RED.

W zeszłym tygodniu Apple wypuścił również silikonowe etui do iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus w nowych opcjach kolorystycznych słonecznym, moro, czystym błękicie i fiolecie irysa.

Apple często wypuszcza na wiosnę co najmniej jeden nowy kolor iPhone’a, aby zwiększyć sprzedaż w połowie cyklu produkcyjnego. Choć w zeszłym roku na wiosnę Apple dodał nowy kolor zielony również do  modeli iPhone 13 Pro to tym razem nie ma nowego koloru dla modeli Pro.

Zamówienia w przedsprzedaży można składać na stronie apple.pl lub w aplikacji Apple Store, a większość autoryzowanych sprzedawców Apple powinna mieć zapasy nowego koloru od wtorku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
1 rok temu

Z całym szacunkiem, cenowo ja odpadam. Właściwie to spoglądam z nadzieją na nowego SE…

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx