sobota, 2 marca

Według wiarygodnego dziennikarza Bloomberga, Marka Gurmana, Apple wciąż pracuje nad nowym produktem z linii HomePoda, który połączy w sobie głośnik, funkcje Apple TV i kamerę FaceTime.

W sekcji pytań i odpowiedzi w swoim najnowszym biuletynie Power On Gurman mówi, że „absolutnie” uważa, że nadchodzi nowy HomePod, który prawdopodobnie będzie „w centrum podejścia Apple” do inteligentnego domu.

Gurman po raz pierwszy zasugerował w zeszłym roku, że Apple pracuje nad połączonym Apple TV z głośnikiem HomePod, który ma kamerę do rozmów wideo przez podłączony do niego telewizor. W kwietniu 2021 roku Gurman twierdził, że inne możliwości urządzenia obejmowałyby standardowe funkcje Apple TV, takie jak oglądanie wideo i gry, a także korzystanie z inteligentnych głośników, takich jak odtwarzanie muzyki i korzystanie z cyfrowego asystenta Siri.

W czasie pierwotnego raportu mówiono, że produkt jest na wczesnym etapie rozwoju, a Apple może zdecydować się nie wprowadzać produktu na rynek albo zmienić jego kluczowe funkcje. Jednak w oparciu o ostatnią analizę sytuacji Gurmana, pierwotne plany Apple są nadal mocno urzeczywistnione.

Apple wycofał z rynku swojego oryginalnego HomePoda w marcu 2021 roku. To sprawiło, że wiele osób zaczęło się zastanawiać czy firma pracuje nad jego następcą. HomePod mini, mniejsza wersja HomePoda, która została wprowadzona na rynek w 2020 roku, była znacznie bardziej popularna dzięki niższej cenie, więc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby Apple w końcu wprowadził na rynek kolejną wersję HomePod mini z nowymi funkcjami, jak sugeruje Gurman. Ale to, jak wyglądałoby urządzenie łączące w sobie HomePoda, Apple TV i FaceTime wciąż pozostaje niejasne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx