poniedziałek, 6 lutego

W listopadzie japońska strona Mac Otakara zasugerwała, że Apple doda szóstą opcję koloru „Jet white” do swojej linii iPhoneów 7. I choć jak dotąd nowe urządzenie w kolorze Jet White się nie pojawiło, to w sieci pojawił się film pokazujący jak taki iPhone mógłby wyglądać jeśli Apple rzeczywiście wpuściłby takie urządzenie.

Film, udostępniony przez Sonny Dicksona, wydaje się przedstawiać iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus w białych obudowach. Chociaż iPhone 7 Plus wyposażony jest w logo Apple, to iPhone 7 już nie, co sugeruje, że jednak może być fałszywy.

Podobne zamienniki do oryginalnych obudów iPhone’a 7 i 7 Plus można znaleźć na różnych serwisach aukcyjnych takich jak Aliexpress, więc wydaje się, że obudowy na filmie to bardziej produkcja firm trzecich, a nie rzeczywiste przyszłe modele iPhone’a. Gdyby jednak firma Apple zdecydowała się wydać białego, błyszczącego iPhone’a 7 by móc sprzedawać go wraz z błyszczącą czernią iPhone’a 7 i 7 Plus, który to kolor okazał się bardzo popularny wśród klientów, to tak potencjalnie mógłby on wyglądać.

Mac Otakara nie wskazał konretnej daty kiedy Apple mógłby wypuścić białego iPhone’a 7 i sugeruje, że informacje pozyskane ze źródeł łańcucha dostaw mogą być „niewiarygodne”, więc nadal nie jest jasne, czy i kiedy zobaczymy rzeczywisty model iPhone’a 7 i 7 Plus w kolorze „Jet White”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek
Bartek
6 lat temu

„Japko” w tej wersji powinno być czarne,żeby z daleka było widać co to za telefon.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx