czwartek, 22 lutego

Zobaczcie nową koncepcję systemu iOS 16, która obejmuje wyświetlacz z funkcją always-on, interaktywne widżety, poprawiony przełącznik aplikacji, ulepszenia Centrum sterowania i nie tylko.

Koncepcja została zaprojektowana przez Nicholasa Ghigo i animowana przez Andrea Ghigo.

iOS 16 już za kilka tygodni i ma zawierać mnóstwo nowych funkcji i ulepszeń. W tej koncepcji przewidziałem kilka fajnych funkcji i implementacji, które chciałbym zobaczyć w iPhone OS nowej generacji. Społeczność bardzo doceniłaby nowe funkcje, takie jak Always On, interaktywne widżety, nowy projekt ikon, wiele timerów, poprawiony przełącznik aplikacji, nowe Centrum sterowania i wiele innych.

Plotki o możliwym wyświetlaczu always-on w iPhonie 14 pojawiły się kilka dni temu. Możliwość ta ma się otworzyć po rozszerzeniu przez Apple zmienności częstotliwości odświeżania. Dla odmiany Mark Gurman z Bloomberga uważa, że Apple może w tym roku wprowadzić zmiany do widżetów czyniąc ja bardziej interaktywnymi. Wśród nowości w koncepcji możemy również zobaczyć konfigurowalny ekran blokady czy przeprojektowane Centrum Sterowania.

Oczekuje się, że Apple zademonstruje pierwszą wersję beta iOS 16 już 6 czerwca podczas konferencji otwierającej WWDC 2022.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx