sobota, 2 marca

Apple oficjalnie potwierdził dziś, że główna konferencja otwierająca Worldwide Developers Conference 2022 rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego 6 czerwca, pierwszego dnia WWDC 2022.

Choć z założenia konferencja będzie wydarzeniem wyłącznie online, to niewielka, wybrana liczba programistów została zaproszona do kampusu Apple Park na wydarzenie live.

Oprócz potwierdzenia daty i godziny konferencji otwarcia, firma Apple udostępniła pełny harmonogram WWDC 2022. Po głównym otwarciu ruszy program Platforms State of the Union dla deweloperów, który rozpocznie się 6 czerwca o godzinie 23:00 czasu polskiego.

Apple Design Awards odbędzie się 6 czerwca o 5:00 rano czasu polskiego, a od 7 czerwca Apple będzie udostępniać filmy z sesji na temat wszystkich nowych funkcji, które pojawią się w iOS 16, iPadOS 16, tvOS 16, macOS 13 i watchOS 9.

Inżynierowie i projektanci Apple będą również prowadzić zajęcia w Digital Lounge podczas tygodnia WWDC, umożliwiając programistom prowadzenie dyskusji technicznych, uzyskiwanie odpowiedzi na pytania i łączenie się ze społecznością.

Apple zaleca programistom pobranie aplikacji Apple Developer, aby zapoznać się z WWDC22 i być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx