sobota, 3 czerwca

iOS 16 będzie zawierał nowe sposoby interakcji z systemem i kilka „świeżych aplikacji Apple”, informuje Mark Gurman z Bloomberga, oferując więcej szczegółów na temat tego, co Apple prawdopobnie szykuje na nadchodzące wydanie iOS i iPadOS, które zostaną ogłoszone za kilka tygodni na WWDC.

W najnowszym wydaniu swojego biuletynu Power On Gurman pisze, że chociaż iOS 16 prawdopodobnie nie wprowadzi rewolucji jeśli chodzi o wygląd systemu iOS to będzie zawierał nowe sposoby interakcji i kilka „świeżych aplikacji od Apple”.

Użytkownicy od dawna mieli nadzieję, że Apple wprowadzi interaktywne widżety do iOS, odkąd widżety zostały zmodernizowane w iOS 14. Widgety były w większości nietknięte w iOS 15 i pozostają nieinteraktywne, więc jest pewna nadzieja, że znaczące zmiany w widżetach mogą nastąpić właśnie od ‌iOS 16‌.

Gurman dodał dzisiaj, że watchOS 9 dla Apple Watch również będzie „znaczącą” aktualizacją. Gurman wcześniej informował, że w iOS 16 trwają prace nad ulepszonym systemem powiadomień oraz nowymi funkcjami śledzenia zdrowia i kondycji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx