czwartek, 25 lipca

DigiTimes, jako kolejne źródło, podtrzymuje krążące już od jakiegoś czasu plotki, że trzecia generacja AirPods zostanie wypuszczona na rynek w pierwszej połowie 2021 roku.

Informacja pojawia się w płatnym podglądzie nadchodzącego raportu wskazującego, że partner Apple w łańcuchu dostaw, Inventec, będzie stanowił tylko 20% lub mniej zamówień na montaż nowego modelu. Apple ma wielu partnerów montażowych dla swoich AirPods oprócz Inventec, w tym Luxshare i Goertek.

Wczesny podgląd raportu zostanie jutro uzupełniony bardziej szczegółowymi informacjami, a jeśli pojawią się tam jakieś ważne informacje to zaktualizujemy ten artykuł.

Kilka źródeł, w tym znany analityk Ming-Chi Kuo, już wcześniej informowało, że AirPods nowej generacji powinny zostać wprowadzone na rynek w pierwszej połowie przyszłego roku. Kuo w czerwcu informował, że spodziewa się, że nowe AirPods będą miały wygląd podobny do AirPods Pro, chociaż prawdopodobnie nie będą miały niektórych bardziej zaawansowanych funkcji takich jak aktywna redukcja szumów, którą można znaleźć w droższych AirPods Pro. Przejście na wygląd podobny do AirPods Pro mogło przyczynić się do wczesnych nieporozumień dotyczących modelu „AirPods Pro Lite”.

Jeśli chodzi o same słuchawki AirPods Pro, plotki wskazują, że modele drugiej generacji mogą zadebiutować w drugiej połowie 2021 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jacek
jacek
3 lat temu

pusty news

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx