sobota, 4 lutego

Według DigiTimes, Apple współpracuje z partnerami łańcucha dostaw na Tajwanie nad kilkoma nadchodzącymi produktami, w tym tak zwanym „AirPod Pro Lite”.

Inne wspomniane produkty obejmują iPady nowej generacji, Apple Watch i iMac, z których wszystkie będą wymagały aktualizacji w nadchodzących miesiącach, chociaż niektóre takie jak iPad i Apple Watch prawdopodobnie nie będą dostępne przed wrześniem.

Wspomnienie o AirPod Pro Lite nie zawiera dalszych szczegółów, przemycając w raporcie o Apple informacje o tym, że firma chce zwiększyć produkcję wraz z partnerami z Tajwanu, dążąc do geograficznej dywersyfikacji łańcucha dostaw Apple w związku z trwającą epidemią koronawirusa, który znacząco wpłynął na produkcję w Chinach.

Nie jest jasne, do czego dokładnie odnosi się DigiTimes przez określenie „AirPod Pro Lite”, ponieważ Apple właśnie wypuściło AirPods Pro w październiku ubiegłego roku. Po wydaniu AirPods drugiej generacji w marcu 2019 roku i różnicą 250 złotych od AirPods Pro nie wiadomo gdzie wpasowałaby się wersja „Lite” AirPods Pro w tej linii produktów.

Chociaż DigiTimes często ma dość trafne informacje odnośnie produktów Apple z łańcucha dostaw, to źródło jest mniej dokładne, jeśli chodzi o konkretne szczegóły, takie jak nazewnictwo i terminy, więc możliwe, że może to być trzecia generacja zwykłych AirPods. Będziemy musimy poczekać na pojawienie się dodatkowych plotek, zanim będziemy mieć lepszy obraz tego, czego możemy się spodziewać.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
2 lat temu

[…] chodzi o „AirPods Pro‌ Lite”, o których wcześniej wspominał DigiTimes, Prosser twierdzi, że będą to prawdopodobnie słuchawki określane jako „AirPods X”, które […]

trackback
2 lat temu

[…] Kilka źródeł, w tym znany analityk Ming-Chi Kuo, już wcześniej informowało, że AirPods nowej generacji powinny zostać wprowadzone na rynek w pierwszej połowie przyszłego roku. Kuo w czerwcu informował, że spodziewa się, że nowe AirPods będą miały wygląd podobny do AirPods Pro, chociaż prawdopodobnie nie będą miały niektórych bardziej zaawansowanych funkcji takich jak aktywna redukcja szumów, którą można znaleźć w droższych AirPods Pro. Przejście na wygląd podobny do AirPods Pro mogło przyczynić się do wczesnych nieporozumień dotyczących modelu „AirPods Pro Lite”. […]

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx