niedziela, 2 kwietnia

Według najnowszych doniesień, Apple wprowadzi na rynek nową wersję AirPods Pro w drugiej połowie przyszłego roku.

Według źródeł DigiTimes, nowa generacja ‌AirPods Pro‌ będzie składana przez Inventec Appliances w Wietnamie, przy czym część produkcji nadal pozostanie w rękach obecnych producentów ‌AirPods Pro‌ – Luxshare i GoerTek.

Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, który często wiarygodnie przewidujący plany produktowe Apple, powiedział wcześniej, że Apple pracuje nad drugą generacją AirPods Pro, która wejdzie do masowej produkcji od czwartego kwartału 2021 roku do pierwszego kwartału 2022 roku sugerując brak nowej generacji w tym roku a nawet na początku 2021 roku.

Przyszłe AirPods mogą zawierać czujniki światła, które można wykorzystać do funkcji monitorowania stanu zdrowia. DigiTimes zasugerował, że nowe czujniki mogą zostać włączone do AirPods w ciągu jednego do dwóch lat. Funkcje monitorowania stanu zdrowia mogą pozwolić AirPods monitorować tętno, liczbę kroków i stan zdrowia, a także wykrywać ruchy głowy.

Mówi się również, że Apple pracuje nad trzecią generacją niższej wersji AirPods, która ma zostać wprowadzona w pierwszej połowie 2021 roku. Kuo pierwotnie powiedział, że AirPods trzeciej generacji będą wyglądać podobnie do obecnych AirPods bez żadnych zmian konstrukcyjnych, ale później zweryfikował to twierdząc, że nowe AirPods będą miały konstrukcję „podobną do AirPods Pro”.

Oczekuje się, że trzecia generacja AirPods będą posiadały technologię SiP, która jest podobna do elementów wewnętrznych AirPods Pro. Pozwoli to na zintegrowanie funkcji audio w obudowie bardziej podobnej do wyglądu AirPods Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx