wtorek, 18 czerwca

Apple ogłosił dziś swoje partnerstwo i współpracę z piosenkarką Mariah Carey w ramach świątecznego programu, który się ukaże się w Apple TV+ pod koniec tego roku. „Mariah Carey’s Magical Christmas Special” będzie miał swoją premierę tuż po 25. rocznicy kultowego świątecznego przeboju Carey „All I Want for Christmas is You”.

W świątecznym programie wystąpi Mariah Carey i „gwiazdorska gama niespodziewanych gości”, oferujących „magiczną, świąteczną podróż ożywiającą atmosferę na całym świecie”.

Program ma łączyć w sobie muzykę, taniec i animację, a wszystko to napędzane przez „uniwersalną, wzruszającą historię”, która ma połączyć świat.

Carey będzie producentem wykonawczym programu wraz z firmą producencką Done + Dusted, znaną z „The Disney Family Singalong” i „The Little Mermaid Live”. Zostanie wyreżyserowany przez Hamisha Hamiltona, który pracował przy ceremonii otwarcia i zamknięcia igrzysk olimpijskich w Londynie, oraz Romana Coppoli, znanego z „Moonrise Kingdom” i „A Very Murray Christmas”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx