poniedziałek, 17 czerwca

Najnowsze informacje wciąż donoszą, że Apple pracuje obecnie nad tańszym modelem iPhone’a 4, którego premiera ma nastąpić wraz z premierą iPhone’a 5 już w najbliższych miesiącach. Model prawdopodobnie będzie miał symbol iPhone 4S.

Serwis MacRumors otrzymał kilka komponentów od iPatchiPods, m.in. ramkę ze stali nierdzewnej, oraz przeprojektowaną antenę. Nowa ramka w przeciwieństwie do tych obecnych posiada dwie przerwy na antenę w dolnej części obudowy, które można dostosować do różnych częstotliwości dla różnych technologii mobilnych.

Obudowa pokazuje również gniazdo karty SIM – sugerując, że urządzenie będzie obsługiwać przynajmniej standard GSM. Nie wiadomo, czy będzie to opcja „dual-mode” ze wsparciem dla CDMA, czy też pojawi się osobny model CDMA.

W dolnej części obudowy, pokazanej niżej też jest kilka ciekawych zmian:

To co jest najbardziej interesujące w tej części, w porównaniu do iPhone’a 4 to brak jakiegokolwiek określonego miejsca na przycisk „Home”. Odpowiednik tej części dla obecnego iPhone’a 4 pokazuje wycięcie dla przycisku Home. Trudno z tego wyciągnąć wnioski, żeby nie powstały kolejne spekulacje, ale może Apple chce zmienić obszar przycisku Home w iPhone’ie 5.

Przypuszczamy, że to co widzimy na zdjęciach to jednak części iPhone’a 5. Wiele plotek mówiło, że iPhone 5 będzie identyczny jak iPhone 4, ale będzie posiadał wsparcie dla obu sieci GSM i CDMA. To by wyjaśniało podobne obudowy i przeprojektowaną antenę. Pogłoski sugerowały również, że iPhone 5 będzie miał przeprojektowany, dotykowy, pojemnościowy przycisk „Home”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx