sobota, 25 maja

Po rezygnacji Steve’a Jobsa, nowy CEO Apple Tim Cook wysłał maila do pracowników, w którym dokładnie określa przyszłość firmy Apple oraz to, jak to jest być prowadzonym przez Steve’a przez tyle lat. Pełen tekst maila poniżej:

Z niecierpliwością czekam na niesamowite wyzwania, jakie staną przede mną, jako prezesa najbardziej innowacyjnej firmy na świecie. Dołączenie do Apple było najlepszą decyzją jaką kiedykolwiek zrobiłem. Praca w Apple i dla Steve’a przez ponad 13 lat to największy przywilej. Podzielam optymizm Steve’a co do przyszłości firmy Apple.

Steve był niesamowitym liderem i mentorem dla mnie, jak również dla całego zespołu wykonawczego i naszych pracowników. Z niecierpliwością czekamy na jego przewodnictwo i inspirację jako członka Zarządu.

Chcę, żebyście mieli pewność, że Apple nie ulegnie zmianie. Będziemy pielęgnować i celebrować unikalne zasady i wartości Apple. Steve zbudował firmę i kulturę przedsiębiorstwa, która nie jest podobna do żadnej innej na świecie i mamy zamiar pozostać jej wiernym – to jest zapisane w naszym DNA. Będziemy nadal tworzyć najlepsze produkty na świecie dla naszych klientów, aby nasi pracownicy byli niezwykle dumni z tego co robią.

Kocham Apple i nie mogę się doczekać pełnienia swojej nowej roli. Dodatkowo inspiruje mnie niesamowite wsparcie ze strony Zarządu, zespółu zarządzających jak i wielu z Was. Jestem przekonany, że nasze najlepsze lata są jeszcze przed nami i że razem będziemy kontynuować budowę tego magicznego miejsca jakim jest Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lion
Lion
12 lat temu

czas pokaże…

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx