wtorek, 4 października

Edenred, jeden z największych na polskim rynku wydawców kart przedpłaconych, poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty płatności Apple Pay. Aby skorzystać z nowej usługi, wystarczy zarejestrować kartę Edenred w serwisie myedenred.pl, a następnie dodać kartę do aplikacji Wallet na smartfonie firmy Apple.

Edenred specjalizuje się m.in. w wydawaniu kart przedpłaconych dla pracowników dużych firm wydawanych w formie benefitów. Użytkownicy kart Edenred mogli je dotychczas dodawać tylko do portfela Google Pay i płacić zbliżeniowo smartfonami z systemem operacyjnym Android. Dzięki wdrożeniu Apple Pay użytkownicy kart przedpłaconych mogą płacić za zakupy iPhonem w ok. 500 tys. punktach wyposażonych w terminalne z funkcją płatności zbliżeniowych akceptujących karty Mastercard.

Rynek benefitów pracowniczych i systemów lojalnościowych w biznesie rozwija się bardzo dynamicznie. Aby nasz produkt był konkurencyjny na rynku stale musimy budować jego potencjał technologiczny. Tym bardziej cieszę się, że użytkownicy kart przedpłaconych Edenred zyskali kolejną innowacyjną funkcjonalność jaką jest Apple Pay – powiedziała Sylwia Bilska, Prezes Zarządu w Edenred Polska.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 rok temu

Brak słów 2 różne iphony i na obu brak możliwości dodania karty Edenredu-karty bankomatowe działają poprawnie.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx