poniedziałek, 15 lipca

68d20df9gw1f4zmf5cl7mj20zk0qo480

Chiński serwis Rock Fix opublikował na mikroblogu Weibo rzekome zdjęcia komponentów iPhone’a 7 w tym tackę na kartę dual-SIM, która to pozwoliłyby smartfonowi wykonywać i odbierać połączenia i wiadomości z dwóch różnych numerów telefonów.

Technologia Dual SIM umożliwiłaby również użytkownikom iPhone’a 7 korzystanie z wielu operatorów w zależności od zasięgu sieci, cen i innych różnic konkurencyjnych. W ten sposób moglibyśmy korzystać z jednego operatora na wykonywanie nieograniczonych połączeń telefonicznych, a z innego do obsługi np. nielimitowanego internetu w telefonie.

68d20df9gw1f4zmf4bveuj20qo0qoqdk

Wsparcie dual SIM różniłoby się również nieznacznie od obecnej usługi Apple SIM, która pozwala użytkownikom iPada z wsparciem GSM na łatwe przełączanie się pomiędzy różnymi planami obsługi danych komórkowych z wybranymi partnerskimi operatorami przy użyciu jednej karty SIM. Apple SIM jest szczególnie przydatne w podróży za granicą, z zasięgiem w ponad 90 krajach.

Spora liczba smartfonów z systemem Android posiada wsparcie dual SIM, zwłaszcza telefony w Azji, oraz również liczne modelach sprzedawane w Europie przez Alcatel, HTC, Huawei, Lenovo, LG, Motorola, Samsung czy Xiaomi.

Rock Fix uważa, że iPhone 7 zachowa jednak gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, pomimo rozpowszechnionych plotek, które twierdzą, że Apple przejdzie wyłącznie na wyjście audio Lightning i Bluetooth odpowiednio dla słuchawek przewodowych i bezprzewodowych.

Serwis prezentuje również zdjęcia rzekomego podwójnego obiektywu aparatu i 256GB pamięci flash SanDisk dla nowej serii iPhone’a 7.

68d20df9jw1f4yq60x7jdj20nd0g5gr2

68d20df9jw1f4yq61t0cnj20rs0kudmw

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowego iPhone’a 7 we wrześniu. Oczekuje się, że smartfony zachowają wygląd podobny do obecnego iPhone’a 6S z szybszymi procesorami firmy Apple A10, wodoodpornością, przeranżowaną anteną oraz szybszym LTE i Wi-Fi. Aparat z podwójnym obiektywem oraz 3GB pamięci RAM może być wyłącznie dla modelu 5,5-calowego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx