niedziela, 25 lutego

Według analityka technologicznego Jeffa Pu, iPhone’y 15 Pro i iPhone’y 15 Pro Max nowej generacji będą miały kilka nowych funkcji, w tym tytanową ramkę, półprzewodnikowe przyciski z dotykowym sprzężeniem zwrotnym i zwiększoną pamięć RAM.

W notatce badawczej dla firmy inwestycyjnej Haitong International Securities z Hongkongu, Pu przedstawił swoje oczekiwania co do linii iPhone’a 15, która, jak powiedział, będzie obejmować 6,1-calowego iPhone’a 15, 6,7-calowego iPhone’a 15 Plus, 6,1-calowego iPhone’a 15 Pro i 6,7-calowego iPhone’a 15 Pro Max. Spodziewa się, że modele Pro będą miały tytanową ramkę oraz półprzewodnikowe, dotykowe przyciski głośności i zasilania ze sprzężeniem zwrotnym z dwóch dodatkowych silników Taptic Engine. Oczekuje również, że modele Pro będą miały 8 GB pamięci RAM, w porównaniu z 6 GB w modelach iPhone 14 Pro.

O wszystkich tych trzech funkcjach w modelach iPhone’a 15 Pro mówiły już inne źródła, takie jak Twitterowe konto „ShrimpApplePro” i analityk Ming-Chi Kuo.

Pu powiedział, że modele iPhone’a 15 Pro będą zasilane przez układ A17 Bionic wyprodukowany w procesie 3 nm TSMC, podczas gdy spodziewa się on, że iPhone 15 i iPhone 15 Plus będą wyposażone w układ A16 Bionic i 6 GB pamięci RAM. Powiedział, że wszystkie cztery modele będą miały port USB-C i modem Qualcomm Snapdragon X70 dla 5G i LTE.

Pu spodziewa się, że teleobiektyw w iPhonie 15 Pro Max będzie wyposażony w technologię peryskopową w celu zwiększenia zoomu optycznego. Jeśli chodzi o iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus, Pu spodziewa się 48-megapikselowego obiektywu w tylnym aparacie, takiego jak w modelach iPhone’a 14 Pro.

Opierając się na „ostatnich kontrolach łańcucha dostaw i poglądach na temat branży technologicznej”, Pu pozostaje ostrożny, jeśli chodzi o ceny akcji wielu firm w łańcuchu dostaw Apple. Pu uważa, że dynamika produktów Apple osłabnie i spodziewa się, że dostawy iPhone’a, Maca, Apple Watcha i AirPods spadną rok do roku w 2023 roku.

Pu ma mieszane osiągnięcia w przewidywaniu przyszłych planów Apple, ale wiele informacji, które udostępnił dzisiaj na temat modeli iPhone’a 15, było wcześniej wspominane. Oczekuje się, że Apple ogłosi swoją ofertę iPhone’a 15 tradycyjnie we wrześniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx