piątek, 12 kwietnia

Oprócz zaprezentowania swoich oczekiwań związanych z linią iPhone’ów 15, analityk technologiczny Jeff Pu poinformował, że Apple prawdopodobnie wypuści dwa godne uwagi produkty w 2024 roku, w tym pierwszy Apple Watch z wyświetlaczem mikro-LED i tańsze AirPods.

W notatce badawczej dla firmy inwestycyjnej Haitong International Securities z Hongkongu Pu powiedział, że nowy wysokiej klasy zegarek Apple prawdopodobnie będzie miał większy, 2,1-calowy wyświetlacz mikro-LED mierzony po przekątnej, co pozwoliłoby na większą jasność w porównaniu z obecnymi modelami Apple Watch z wyświetlaczem OLED. Ten model byłby prawdopodobnie nową wersją Apple Watch Ultra, który został wprowadzony na rynek we wrześniu ubiegłego roku i ma wyświetlacz o przekątnej 1,92 cala.

Pu wspomniał również o tańszych słuchawkach AirPods jako „AirPods Lite”, ale jest mało prawdopodobne, aby Apple rzeczywiście użył tej nazwy. Ten model AirPods miałby być tańszy, aby konkurować ze słuchawkami bezprzewodowymi innych firm, ale nie ujawnił żadnych dalszych szczegółów. Obecnie AirPods drugiej generacji za 799 złotych są najtańszą opcją firmy Apple.

Pu ma mieszane osiągnięcia w przewidywaniach związanych z przyszłymi planami Apple, a informacje dziś podane związane z AirPods i Apple Watch nie były wcześniej przez nikogo wspominane, dlatego trzeba na nie spojrzeć z pewnym dystansem. Plany Apple dotyczące produktów z 2024 roku mogą również ulec zmianie w czasie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx