środa, 21 lutego

Apple udostępnił dziś publicznym beta testerom drugie wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS 15.3 i iPadOS 15.3, a nowe oprogramowanie pojawia się trzy tygodnie po premierze pierwszych publicznych wersji beta i dzień po udostępnieniu tej wersji deweloperom.

iOS i iPadOS 15.3 można pobrać bezprzewodowo mając zainstalowany odpowiedni profil z witryny publicznych beta testów firmy Apple na iPhonie lub iPadzie.

Nie pojawiło się zbyt wiele informacji o tym, co zawiera wersja beta iOS 15.3 i iPadOS 15.3, co sugeruje, że prawdopodobnie koncentruje się na ukrytych ulepszeniach i poprawkach błędów. W pierwszych dwóch wersjach beta deweloperskich nie znaleziono nic nowego.

Istnieje kilka funkcji, których Apple jeszcze nie wprowadził, takich jak Uniwersalna Kontrola i obsługa dowodów osobistych w aplikacji Wallet. Uniwersalna Kontrola pozwoli na sterowanie wieloma komputerami Mac i iPadami za pomocą tej samej klawiatury i myszy, a Apple powiedział niedawno, że funkcja pojawi się na wiosnę. W pierwszej becie nie było śladów Universal Control, więc wygląda na to, że pojawi się w iPadOS 15.4.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx