środa, 19 czerwca

Według TechCrunch i CNET modele iPhone 14 i iPhone 14 Plus są wyposażone w zdejmowany tylny panel szklany, który ułatwi ich naprawę. To sprawia, że te modele iPhone’a są pierwszymi od iPhone’a 4S, które można łatwo otworzyć z tyłu urządzenia.

Aby wymienić tylną szybę w modelach iPhone 12 i iPhone 13, autoryzowane serwisy Apple muszą otworzyć urządzenie od strony wyświetlacza, zdemontować elementy i zainstalować część nową obudowę iPhone’a ze wszystkimi komponenty z wyjątkiem wyświetlacza i tylnej kamery. Ta część jest przymocowana do oryginalnego wyświetlacza i tylnej kamery użytkownika, o ile te części również nie są uszkodzone.

W przypadku iPhone’a 11 i starszych modeli z pękniętym tylnym szkłem autoryzowani technicy po prostu wymieniają całe urządzenie. Nowa metoda dla iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus będzie dla Apple tańsza i bardziej przyjazna dla środowiska, ale i dla użytkownika.

Wczesne demontaże iPhone’a 14 pokazują, że urządzenie można nadal otwierać również od strony wyświetlacza, więc ta zmiana nie powinna mieć wpływu na naprawy ekranu. Recenzje nie wspominały o iPhone’ach 14 Pro i iPhone’ach 14 Pro Max z łatwo zdejmowanym tylnym panelem szklanym, co sugeruje, że zmiana ogranicza się do standardowych modeli.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx