niedziela, 19 maja

Wszystkie cztery modele iPhone 13 będą wyposażone w ulepszony ultraszerokokątny obiektyw aparatu z szerszą przysłoną ƒ/1.8 w porównaniu do ƒ/2.4 w obecnych modelach iPhone 12 twierdzą analitycy Barclays.

W listopadowej notatce dla inwestorów z TF International Securities, analityk Apple, Ming-Chi Kuo stwierdził również, że obiektyw ultraszerokokątny zostanie zmodernizowany do przysłony ƒ/1,8, ale tylko w modelach iPhone 13 Pro, więc istnieją sprzeczne informacje co do tego, jakie dokładnie modele otrzymają ulepszenie obiektywu. Kuo spodziewa się, że zmodernizowany obiektyw ultraszerokokątny rozszerzy się na resztę flagowej linii iPhone’a w drugiej połowie 2022 roku.

Szerszy otwór przysłony pozwoliłby na przepuszczenie większej ilości światła przez obiektyw, a zmiana przysłony z ƒ/2,4 na ƒ/1,8 prawdopodobnie spowodowałaby znaczną poprawę wydajności przy słabym oświetleniu podczas fotografowania w trybie ultraszerokokątnym na modelach iPhone 13.

Analitycy Barclays twierdzą również, że zmodernizowany teleobiektyw iPhone’a 12 Pro Max rozszerzy się do standardowego iPhone’a 13 Pro, z ogniskową 65 mm i przysłoną ƒ/2.2, co ma przynieść korzyści producentowi chipów Cirrus Logic, biorąc pod uwagę, że dostarczyłby Apple kontroler aparatu dla dodatkowego modelu iPhone’a, który pojawi się jeszcze w tym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx