poniedziałek, 27 marca

Film „Palmer”, który od piątku jest dostępny do obejrzenia w Apple TV+ pozwolił pobić kolejny rekord liczby oglądających Apple TV+ od czasu premiery usługi. Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez Variety dzięki filmowi z Justinem Timberlake’iem w roli głównej Apple TV+ odnotował 33-procentowy wzrost w stosunku do średniej liczby widzów.

Do tego wyniku przyczyniły się również nowe sezony seriali „Servant” oraz „Dickinson” oparty na życiu amerykańskiej poetki Emily Dickinson oraz niedawno wydany izraelski serial „Poszukując Alice”.
„Palmer” jest opisywany jako historia „odkupienia, akceptacji i miłości” i jak dotąd ma 75% pozytywnych ocen w serwisie Rotten Tomatoes.

Wraz z Justinem Timberlake’em w filmie Palmer występują Juno Temple, Alisha Wainwright, June Squibb i nowicjusz Ryder Allen. Scenariusz napisał Cheryl Guerriero, a reżyseruje go aktor Fisher Stevens.

Apple wydał w weekend 25 milionów dolarów na zakup kolejnego nowego filmu „CODA”. W filmie występuje aktorka Emilia Jones jako Ruby, jedyna słysząca osoba w jej niesłyszącej rodzinie. Gdy jej licealne lata dobiegają końca, Ruby jest rozdarta między pozostaniem w domu, by pomagać rodzinie, a wyjazdem na studia, aby realizować swoje marzenia.

‌Apple TV+ ‌ wciąż ma wielu darmowych widzów, ponieważ Apple niedawno ogłosił plany przedłużenia wszystkich wersji próbnych ‌‌Apple TV+ ‌‌ do lipca 2021 roku, dając użytkownikom więcej czasu na obejrzenie dostępnych treści przed podjęciem decyzji o subskrypcji. ‌‌Apple TV+ ‌‌ jest dostępne bezpłatnie od listopada 2019 roku dla osób, które zakupiły kwalifikujące się urządzenie Apple we wrześniu 2019 roku lub później.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx